Kytarová škola

  • se u nás i na Slovensku úspěšně prodává od roku 2005. Vydalo ji známé a léty prověřené nakladatelství G+W z Chebu. Prezentace školy proběhla téhož roku na hudebním veletrhu v Praze.

Kytarová škola

  • má svůj vlastní originální styl, je metodicky zvládnutá, kapitoly jsou přehledně seřazeny a nechávají učitelům i žákům prostor pro vlastní kreativní výuku - kapitoly má vyučující kombinovat podle svých potřeb. Kvalitní grafická úprava je samozřejmým standardem této školy.

Kytarová škola

  • obsahuje nejen kompozice kytarových klasiků, ale také soudobých autorů, čímž se studium kytary stává pro posluchače mnohem pestřejší, atraktivnější a poutavější. 

Kytarová škola

  • obsahuje také CD takže si můžete poslechnout jak má konkrétní skladba znít. 

 

V této chvíli se připravuje druhé, aktualizované, vydání Kytarové školy, které kromě drobných oprav bude obsahovat i vylepšenou grafiku, celou řadu nových či upravených skladeb a různá další vylepšení.